Осінь - час натхнення!

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх - давен люди відмічали Свято осені, свято зібраного урожаю. Так, у Тернопільській загальноосвітній школі 18 відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око учасників освітнього процесу. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.