"Цивільному захисту БУТИ! Жити БЕЗПЕЧНО!"

День цивільного захисту під гаслом "Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!" проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

вересень 29, 2021
"Безпечна дорога до школи"

"З року в рік ми дбаємо щоб ваші діти завжди були у безпеці, та знали що робити у небезпечних ситуаціях"

вересень 07, 2021
"Вітаємо усіх з Днем знань"

"Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Саме першого вересня розпочинається навчальний рік у школах"

вересень 01, 2021
День вишиванки!

У 2006 році студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала своїм друзям прийти на пари у вишиванках.

травень 19, 2021
День матері

У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Для шанування всіх мам світу встановлено Міжнародний День матері.

травень 06, 2021