You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження ...

День вишиванки!
День вишиванки!

У 2006 році студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала своїм друзям прийти на пари у вишиванках.

травень 19, 2021
День матері
День матері

У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Для шанування всіх мам світу встановлено Міжнародний День матері.

травень 06, 2021
День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення

З 2005 року 8 Генасамблеєю ООН, а з 2015 року Указом Президента України 8 травня відзначають День пам'яті та примирення присвячений перемозі над нацизмом у Європі та вшанування жертв Другої світової війни.

травень 06, 2021
«Найбільший урок у світі»
«Найбільший урок у світі»

Цього року протягом 19-23 квітня учні школи стали учасниками проєкту «Найбільший урок у світі», тема якого «Цілі сталого розвитку від ООН- пом’якшення наслідків кліматичних змін».

квітень 23, 2021
 Психологія – надзвичайна наука.
Психологія – надзвичайна наука.

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах.

квітень 15, 2021
День мрій
День мрій

Мрія - це певне почуття бажання чогось конкретного, заради чого людина готова почати діяти, з метою її досягнення.

квітень 12, 2021
Марафон «Кібербулінг».
Марафон «Кібербулінг».

Що знають діти про безпеку в інтернеті, чи досить їм буде цих знань, аби вберегтися від проблем? Що можуть зробити батьки і що можна вдіяти для посилення кібербезпеки дітей на державному рівні?

березень 18, 2021