День матері

У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Для шанування всіх мам світу встановлено Міжнародний День матері. У цей день заведено вітати і робити подарунки найдорожчим жінкам. Це свято відзначається в понад 40 країнах світу.
В Україні День матері відзначається у другу неділю травня. Цього року ми святкуємо  його 9 травня.
            У цей день заведено вітати всіх матерів незалежно від віку, дякувати їм за материнську працю та дарувати  квіти, листівки та подарунки. Саме тому, на передодня свята, учні школи стали учасниками майстер-класів на яких власноруч створювали  вітальні листівки, розучували віршовані вітання, створювали відео-ролик з привітанням для своїх матусь та багато іншого.