День мрій

Мрія - це певне почуття бажання чогось конкретного, заради чого людина готова почати діяти, з метою її досягнення. Мрії стають можливими завдяки нашій уяві, яка здатна намалювати будь-які образи в розумі, не залежно від подій, що відбуваються. Наші мрії - це ті образи, які  викликають дуже сильні позитивні емоції.

В рамках тижня психології ,який розпочався сьогодні, 12 квітня 2021 року, було проведено «День мрій». Метою проведення заходу, створення позитивної атмосфери в освітньому закладі. Школярі кожного класу  початкової школи  створювали свою карту мрій. У кожного  вона своя. Хтось мріє про пухнастого друга ,а хтось про власну справу. Комусь  хочеться у Париж, а інший прагне здобути перемогу у змаганнях. Але мрія багатьох школярів –бути здоровими та швидке завершення епохи «пандемії».