День пам'яті та примирення

З 2005 року  Генасамблеєю ООН, а з 2015 року Указом Президента України 8 травня відзначають День пам'яті та примирення присвячений перемозі над нацизмом у Європі та вшанування жертв  Другої світової війни.

Саме тому, на передодні цього дня, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні,  увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни,  учні були залучені до загальношкільного проєкту «Вшануймо…Пам’ятаємо…» в процесі якого учні створювали символічні інформаційні аркуші з короткою інформацією про цей день, з історичними фактами про визначних людей цього періоду.