День вишиванки!

У 2006 році студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала своїм друзям прийти на пари у вишиванках. Ідею підхопили спочатку інші студенти, потім викладачі, а потім цей флешмоб покотився по інших містах України. Лесю Воронюк надихнув однокурсник, який ходив у вишитій сорочці на пари щодня.

Ідею підтримали та обрали дату – третій четвер травня. Свято популяризує національний український одяг та збереження культурних традицій. Вишиванка стала популярною не тільки в Україні, а й за її межами. За всі роки з дня виникнення цього свята, відзначати його стали не тільки в Україні, а й в інших країнах.
Традиційно в цей день учні, вчителі нашої школи надягають вишиті сорочки, блузи та сукні на роботу, навчання або прогулянку. Організовано виставку вишиванок, де всі охочі мають змогу помилуватися традиційним і не зовсім орнаментом.
Вишиванка це красиво!!!!