Марафон «Кібербулінг».

Що знають  діти про безпеку в інтернеті, чи досить їм буде цих знань, аби вберегтися від проблем? Що можуть зробити батьки і що можна вдіяти для посилення кібербезпеки дітей на державному рівні? На ці питання,  в рамках шкільного марафону для учнів та батьків «Стоп кібербулінг!» організованого заступником директора з виховної роботи Бачинська Л.М. та практичним психолог школи Кушнір С.В., намагалися відповісти інспектор ВПК в Тернопільській області ДКП НП України лейтенант поліції Чорба Олександр та начальник відділу Ювенальної превенції головного управління національної поліції в Тернопільській області Тихович Петро Євгенович.

У вільному та щирому діалозі та в доступній формі учні 6-10 класів малу нагоду отримати відповіді на свої запитання, щодо власної безпеки у соцмережах, відповідальність та підтримку через «гарячі лінії» кіберполіції.