Психологія – надзвичайна наука.

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах.

Саме тому, з метою поглиблення знань учнів з психології, формування толерантного ставлення до  людей та любові до тварин, розвитку творчості учнів, активної життєвої позиції всіх учасників освітнього процесу та формування безпечного освітнього середовища з 12  по 16 квітня 2021 року в школі проходив Тиждень психології.  Учні  мали змогу брати участь у  різноманітних флешмобах, акції допомоги безпритульним тваринам, створювати «карту мрій», бути слухачами пізнавальних лекціях та глядачами повчальних відеофільмів, а також стати частиною загальношкільного тайм-челенджу «Безпечне освітнє середовище».