"Вітаємо усіх з Днем знань"

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічала своїх вихованців Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію, адже це завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою свято.
   З привітальним словом до присутніх звернувся директор школи Руслан Заброцький  та побажав усім вдалого нового навчального року. Від імені шкільної родини директор подякував меценатам за підтримку навчального закладу та турботу про дітей.

Урочисту лінійку розпочали виносом державного прапора капітаном 44 – ої окремої артилерійської бригади ім. Гетьмана Данила Апостола Іваном Локайчуком. Згодом виступ продовжили заслужений артист  Репка Б.Д. ,привітання першокласників та майбутніх випускників, які не залишили байдужими жодного присутнього.
   На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники - головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок, присвячений 30 – річчю Незалежності України.