"День пам'яті-день майбутнього, або як пройшов День Захисника Вітчизни"

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у ТЗОШ №18, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи:

Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни;
«Згадаймо славу» для учнів 9-11 класів. Учасники брали активну участь у творчих номерах, демонстрували свої знання історії. Також наші заходи відвідали учасники АТО, а саме: офіцер першого дивізіону ст. лейтенант Мороз Дарія, заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення ст. лейтенант Стасієв Олексадр та рядовий Борис з позивним «13».