"Цивільному захисту БУТИ! Жити БЕЗПЕЧНО!"

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку винекнення надзвичайних ситуацій, 29 вересня у ТЗОШ №18 відбувся "День цивільного-захисту".
Учасники навчально-виховного процесу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Протягом дня учні мали змогу відвідати практичні заняття із надання домедичної допомоги з роз'ясненнями алгоритму дій в НС, яке провели представники ДПП відділу зв'язків з громадскістю, і прослухати змістовну та корисну розповідь працівників СБУ про вибухонебезпечні предмети та терористичні акти, а також зустрітися із представниками ТРУГУДСНС України в Тернопільській області Софією Гайдучин, яка розповіла про правила пожежної безпеки в навчальному закладі.